Vytisknout tuto stránku
Okrskové kolo ve florbalu chlapců – výběr 6. a 7. ročníků

Konečně se opět po dlouhé době rozjíždí školní sportovní soutěže pro žáky základních škol a naše škola u toho nemohla chybět. Letošní okrskové kolo ve florbale pro chlapce z 6. a 7. tříd se konalo 1. 11. 2023 ve sportovní hale ZŠ Brušperk. Turnaj probíhal za účasti pěti základních škol z okolí. Turnaj byl velmi napínavý, zajímavý a pro některé chlapce to byla vůbec první zkušenost s takovou soutěží. Po dlouhém a náročném dni se výběr naši školy umístil na krásném druhém místě. Nutno podotknout, že jsme jako jediná škola s celkovým vítězem neprohráli. Což si myslím, že je takové menší vítězství i pro nás. Postup byl blízko. Věřím, že se to chlapcům líbilo a děkuji všem za předvedený výkon a reprezentaci školy.