O naší škole
Základní škola Paskov, okres Frýdek-Místek, příspěvková organizace je úplná škola s devíti postupnými ročníky většinou po dvou paralelních třídách. V letošním školním roce školu v 15 třídách navštěvuje 317 žáků, z toho v devíti třídách na prvním stupni a v šesti na stupni druhém. Do školní družiny dochází 90 žáků a ve školní jídelně se stravuje cca 270 žáků, mimo jiné s možností bezlepkové stravy. Škola je umístěna v centru města s výbornou dostupností hromadné dopravy z přilehlých obcí a také s možností dopravy do měst Frýdek-Místek a Ostrava.
Zřizovatelem Základní školy Paskov, okres Frýdek-Místek, příspěvkové organizace je Město Paskov.
Škola vykonává činnosti základní školy (nejvyšší povolený počet 490 žáků), školní družiny (nejvyšší povolený počet 90 žáků) a školní jídelny (nejvyšší povolený počet 500 stravovaných).
sekretariát - info@zspaskov.cz

ředitelka - butkovova@zspaskov.cz