LYŽAŘSKÝ VÝCVIKOVÝ KURZ LYŽOVÁNÍ 2. STUPNĚ ZŠ

Odjezd: 4. února 2019 v 7:30 od školy.

Příjezd: 8. února 2019 cca 17:30 – 18:00 ke škole.

Místo pobytu: Hotel Anděl, Andělská Hora 143, Andělská Hora 793 31

Seznam věcí: Svázané lyže a hole, lyžařské boty, lyžařské brýle, lyžařská přilba, 2 ks zimní bundy a oteplováky (lyžařské kombinézy), zimní čepice, 2 ks rukavice, turistická nebo zimní obuv, přezutí do hotelu, pyžamo, spodní prádlo, termoprádlo, teplé ponožky, mikina, oblečení do hotelu, hygienické potřeby, kapesníky, ručník, ochranný krém, osobní léky (podepsané odevzdá zdravotníkovi), termoska na čaj, úbor na karneval, psací potřeby, kniha.

Upozornění:

Cenné věci (mobily apod.) si žáci mohou vzít jen se souhlasem rodičů, nikdo neručí za jejich zničení či odcizení.

LVK je součástí školní výuky, a proto i zde musí žáci dodržovat školní řád a řád LVK (s ním budou seznámeni v týdnu před odjezdem). V případě porušení kázně bude žák/-yně na vlastní náklady odeslán/a domů a z kázeňských přestupků budou vyvozeny důsledky.

Při nástupu do autobusu musí žáci odevzdat: Potvrzení o bezinfekčnosti a kopii průkazu zdravotní pojišťovny. Formulář ke stažení ZDE.

Mgr. Martin Biolek