Vytisknout tuto stránku
Kniholympiáda - poděkování čtenářskému klubu paní učitelky Juhasové

Kniholympiáda - poděkování čtenářskému klubu paní učitelky Juhasové

Ve středu 19. září 2018 se konal v prostorách zámeckého parku v Paskově 5. ročník kniholympiády. Jedná se o spolupráci knihoven se základními školami. V minulém školním roce se tato akce konala v Olomouci. Paskovské družstvo tady reprezentovali žáci čtenářského klubu, který vede paní učitelka Martina Juhasová. Zvítězili -  jako odměnu si přivezli ocenění - konání dalšího ročníku kniholympiády v místě vítěze.. Tedy u nás v Paskově.

Ke dvěma soutěžním družstvům, která se skládala  z žáků 4. a 5. ročníku, se připojil také organizační  tým, který tvořili žáci devátých tříd. Pod vedením paní učitelky Juhasové vše zvládli na výbornou. Sami se podíleli na vymýšlení aktivit na jednotlivých stanovištích, ukázali svou samostatnost, kulturu projevu, a dle mého mínění také to, že až na konci školního roku budou opouštět naši školu, budeme mít všichni příjemný pocit, že jsou do dalšího života dobře připraveni. Naše soutěžní týmy sice nezvítězily, ale přesto se umístily na pěkných místech.

Chtěla bych poděkovat jménem  vedení školy i místní knihovny paskovské pobočky paní učitelce Juhasové i všem žákům, kteří se aktivně podíleli na organizaci, nebo soutěži kniholympiády.

                                                                              Mgr. Lucie Butkovová, ředitelka školy

Číst 325 krát
Ohodnotit tuto položku
(0 hlasů)

Galerie Obrázků